0 800 307 555
0 800 307 555

Автобус ЗАЗ А10ЗАЗ отримає сертифікат Євро-6 і буде експортуватися в Європу (фото)


Автобус ЗАЗ А10ЗАЗ отримає сертифікат Євро-6 і буде експортуватися в Європу (фото)

У ЗАЗ повідомили, що найближчим часом на заводі буде запущено виробництво нового 10-метрового низькопідлогового автобуса А10, який повністю відповідає європейським екологічним вимогам. Зараз підприємство проводить сертифікацію автобуса за стандартом Євро-6.

У планах ЗАЗ збільшити продажі на зарубіжних ринках, в тому числі, на ринках країн ЄС. Крім того, ЗАЗ планує розширити лінійку автобусів малого класу для внутрішнього ринку.

“Крім техніки нового екологічного стандарту протягом найближчого місяця ми починаємо виробництво автобуса ЗАЗ А09, який призначений для обслуговування приміських маршрутів в Україні. Автобус буде відповідати екологічному стандарту ЄВРО-5 і комплектуватися двигуном і трансмісією Mercedes-Benz. Крім цього, ми ведемо роботу над розширенням асортименту автобусів малого класу, і в цьому місяці очікуємо отримання сертифіката на модель ЗАЗ а08 “місто”, – зазначив Микола Євдокименко, Голова Правління ЗАЗ .

У 2020 році на заводі також було налагоджено виробництво автобусів малого класу ЗАЗ А08 “передмістя” для експлуатації на приміських маршрутах і ЗАЗ А08 “шкільний” для перевезення дітей. Обидва автобуси користуються великим попитом в регіонах. До кінця року сімейство А08 поповнить модифікація “місто”: випробування нового автобуса вже завершені, і наразі він проходить сертифікацію на відповідність вимогам ЄВРО-5.

Довідка Finance.ua:

  • Запорізький автомобілебудівний завод – найбільший виробник автомобілів в Україні.
  • Підприємство має в своєму розпорядженні все необхідне сучасне обладнання і висококваліфікований персонал для здійснення повномасштабного випуску автомобілів.
  • За два десятиліття з конвеєра підприємства зійшло понад 1 млн одиниць автомобільної техніки.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua