0 800 307 555
0 800 307 555

Український паспорт посідає 41-е місце в рейтингу паспортів


Український паспорт посідає 41-е місце в рейтингу паспортів

Оскільки пандемія коронавірусу тимчасово залишила жителів багатих демократичних країн, серед яких США і Великобританія, без можливості вільно переміщатися по світу, багато з них задумалися над отриманням другого громадянства і переїздом.

Про це свідчать опубліковані дані Індексу паспортів на IV квартал від компанії Henley & Partners.

«Після шести місяців паніки і непевності світові кордони починають відкриватися, і навіть може здатися, що все повертається у звичне русло, але дані Індексу паспортів світу, що базуються на відомостях, наданих Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA), говорять про те, що звична ієрархія сили і можливостей паспортів переживає великі зміни», – йдеться в звіті.

Наприклад, паспорт США посідав в Індексі 6 місце в січні 2020 року з можливістю безвізового переміщення по 185 країнах світу. Відтоді багато чого змінилося, і тепер з американським паспортом можна в’їхати лише в 75 країн, при цьому найважливіші туристичні та бізнес-напрямки з цього списку виключені.

Читайте також: Ще одна курортна країна незабаром відмовиться приймати туристів

Водночас громадяни України, як і три місяці тому, можуть відвідувати без візи 129 країн світу. При цьому український паспорт посідає 41-е місце в глобальному рейтингу, піднявшись на 3 позиції, завдяки візовим змінам для інших країн. Однак варто враховувати, що наразі багато країн, в тому числі зі списку «безвізового» Євросоюзу, за фактом закриті для більшості українців. Зараз наші співвітчизники можуть вільно відвідувати лише 52 країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua