0 800 307 555
0 800 307 555

Потрібно мати ще один поліс: водіїв фур та автобусів попередили про додатковий штраф


Потрібно мати ще один поліс: водіїв фур та автобусів попередили про додатковий штраф

Водіїв вантажівок та автобусів попередили про штраф, який можна отримати за відсутність полісу.

Про це йдеться в Дорожньому адвокаті.

Зазначається, що статтею 7 Закону “Про страхування” визначено обов’язкові види страхування, до яких, зокрема, віднесено особисте страхування від нещасних випадків на транспорті.

Порядок здійснення обов’язкового особистого страхування водія від нещасних випадків на транспорті передбачено положенням про обов’язкове особисте страхування, затвердженим постановою КМУ від 14.08.1996 № 959.

Особистому страхуванню підлягають працівники транспортних підприємств незалежно від форм власності та видів діяльності, які безпосередньо зайняті в транспортних перевезеннях, зокрема водії. Відповідно до пункту 2 Положення застрахованими вважаються водії (тільки на час обслуговування поїздки).

Отже, наявність у водія полісу обов’язкового особистого страхування водія є обов’язковою.

Перевезення пасажирів чи вантажів без оформлення поліса обов`язкового особистого страхування водія від нещасних випадків на транспорті є порушенням та передбачає штраф у розмірі 1 700 грн. Відповідальність несе юридична особа чи підприємець, яка здійснює перевезення.

Таким чином, під час здійснення вантажних чи пасажирських перевезень, окрім страхового полісу на автомобіль водій повинен мати при собі ще поліс особистого страхування водія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua