0 800 307 555
0 800 307 555

Попри падіння глобального ринку аутсорсингу, доходи фрілансерів зростають – Payoneer


Попри падіння глобального ринку аутсорсингу, доходи фрілансерів зростають – Payoneer

Payoneer провів дослідження ринку фрілансу в період локдауна. Згідно з його результатами, прогнози фрілансерів, опитаних в березні 2020 року, виправдалися: попри падіння глобального ринку аутсорсингу, доходи фрілансерів зростають.

Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Читайте також: Наслідки пандемії: майже 70% найбільших світових компаній скоротять офісні площі

У березні 2020 року платіжна платформа Payoneer опублікувала дослідження фріланс-ринку. У Payoneer опитали близько 1000 представників індустрії зі 100+ країн, щоб дізнатися, як на них позначився старт пандемії та уповільнення глобальної економіки. А також, яким вони бачать подальший розвиток вертикалі.

Попри початкове зниження попиту на свої послуги, фрілансери були налаштовані оптимістично. Багато хто сприймав пандемію як імпульс до розвитку сфери аутсорсингу. Їх прогнози виправдалися.

Рівно через 6 місяців після першого опитування, у вересні 2020 року, аналітики Payoneer повернулися до фрілансерів і дізналися, що змінилося в рівні їхнього доходу і якими вони бачать прогнози розвитку галузі в найближчий період.

У березні близько 32% опитаних фахівців відзначили зниження попиту на свої послуги. При цьому, 53% фрілансерів очікували зростання попиту в майбутньому.

Covid-19 дійсно привів до короткострокового уповільнення зростання доходів. При цьому з березня по липень фрілансери відзначили зростання виручки на 28%.

На фрілансерів з України локдаун вплинув незначно: локальна гіг-економіка (модель трудових відносин, що ґрунтується на короткострокових контрактах або неформальних домовленостях. Прикладом такої економіки є сервіс Uber. – Ред.) стабільна, попри скорочення глобального аутсорсингу.

50% українських фрілансерів, які працюють з клієнтами з Європи, зазначили що попит не знизився.

56% українських фрілансерів, які працюють з клієнтами з США, відзначили, що попит зріс або залишився на колишньому рівні.

Українські фрілансери відчули лише невеликий вплив: в період з квітня по травень доходи впали на 4%, але вже в червні зросли на 3%.

Попередній звіт Payoneer показав, що багато великих компаній і організації шукають віддалених співробітників через онлайн-маркетплейси. Особливо, у сфері програмного забезпечення та IT.

Крім того, у другому кварталі 2020 року в США кількість малих і середніх підприємств, які наймали фрілансерів, збільшилася на 42%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua