0 800 307 555
0 800 307 555

П'ять порад, як споживати менше електрики


П'ять порад, як споживати менше електрики

Електропостачальник YASNO дав 5 порад для споживачів електроенергії. Про це нагадує YASNO.

Підвищувати енергозбереження будинку: замінити старі лампи розжарювання на енергоефективні LED-світильники, обирайте техніку класу енергоефективності А, вимикайте світло там, де воно не використовується, програмуйте увімкнення витратної техніки на економні нічні години за допомогою розумної розетки.

Об’єднатися з сусідами для економії ресурсів у багатоповерхівці: щоб споживати менше теплової та електроенергії, насамперед слід визначити проблемні ділянки будинку та заходи щодо їх модернізації. Допоможуть це зробити енергоаудитори YASNO, а відшкодувати кошти можна через державні та міські програми для ОСББ.

За допомогою грантового фінансування можна поступово повністю утеплити будинок, модернізувати систему опалення, щоб автоматично регулювалося використання теплової енергії і забезпечувалася комфортна температура.

Як заощадити на комуналці 2020

Встановити сонячний дах Перетворюючи екологічно чисту енергію сонця на електричну, просьюмери – власники домашніх сонячних станцій – не тільки використовують її на потреби будинку і піклуються про екологію, а й продають надлишок в мережу за “зеленим” тарифом, встановленим державою. Клієнти можуть замовити в YASNO сонячні панелі зі встановленням і оформленням “зеленого” тарифу “під ключ”.

Накопичуйте енергію вдень, використовуйте вночі. Це дозволить накопичувати електроенергію, яку виробляють сонячні панелі протягом дня, або навпаки – з мережі вночі для використання вдень. Останній варіант зручний для власників двозонних лічильників, з якими споживана 23:00 до 07:00 електроенергія коштує вдвічі дешевше.

Електричний транспорт. Українці все частіше обирають екологічно безпечні електросамокати та електромобілі, які не забруднюють повітря шкідливими викидами. За два роки кількість електрокарів в країні зросла втричі. YASNO розвиває інфраструктуру швидких зарядних станцій YASNO E-mobility. Вже 23 такі станції заряджають електромобілі в Києві та на трасах у напрямку Львова, Одеси, Полтави.

Тарифи на електричну енергію, що відпускається для різних категорій побутових споживачів. Передати показання лічильників можна за посиланням.

Читайте важливі поради, які стануть в нагоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
В Контексті Finance.ua