0 800 307 555
0 800 307 555

Google анонсувала розумну колонку Nest Audio за ціною $100


Google анонсувала розумну колонку Nest Audio за ціною $100

Компанія Google офіційно анонсувала нову версію розумної колонки Nest Audio. Ця модель середнього рівня приходить на заміну оригінальної версії Google Home, випущеної ще в 2016 році.

Пристрій має довгасту форму, закруглені кути і тканинне покриття. Колонка оснащена чотирма різнокольоровими LED індикаторами, інтегрованими в тканину. Вони загоряються в тих випадках, коли колонка слухає голосові команди або відповідає на запити. Колонка на 70% виготовлена з переробленого пластику і доступна в кількох кольорах.

Google анонсувала розумну колонку Nest Audio за ціною $100: гучність збільшена на 75%, потужність басів – на 50%.

Нова модель Google Nest Audio також отримала поліпшену аудіосистему. Пристрій містить 19-міліметровий високочастотний динамік, 75-міліметровий середньо- і низькочастотний динамік і 3 мікрофони. За запевненнями виробника, новинка забезпечує приріст гучності звучання на 75% і на 50% сильніші баси в порівнянні з оригінальною версією Google Home.

Розумна колонка Google Nest Audio підтримує роботу Google Assistant і дозволяє відтворювати музику, контролювати роботу пристроїв розумного будинку, озвучувати прогноз погоди і т.п. Для поліпшення якості передачі звуку можна об’єднати кілька окремих колонок в стереосистему або інші конфігурації.

Нова розумна колонка Google Nest Audio вже доступна для попереднього замовлення за ціною $99,99. Фактичні продажі почнуться 5 жовтня в 21 країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua