0 800 307 555
0 800 307 555

У Авакова не підтримують ідею направити кошти від штрафів на нові вагони для УЗ


У Авакова не підтримують ідею направити кошти від штрафів на нові вагони для УЗ

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко наголошує, що в міністерстві не згодні з ініціативою направити кошти від штрафів за порушення швидкісного режиму на дорогах на закупівлю вагонів Укрзалізниці.

“Ми категорично проти рішення, яке Міністерство фінансів запропонувало в проекті бюджету… Ми офіційно направляємо свою групу на комітет з питань бюджету і фінансів”, – сказав він, коментуючи відповідну законодавчу ініціативу.

“Вагони краще купувати коштом Укрзалізниці, яка повинна мати кошти на оновлення рухомого складу”, – додав він.

Нагадаємо, раніше Finance.ua писав про ризики використання старих вагонів: руйнуються залізничні колії; збільшуються поточні витрати на експлуатацію; втричі збільшується кількість позапланових ремонтів і простоїв парку; знижується конкурентоспроможність залізничних перевезень територією України; існує техногенний ризик для функціонування залізничного сектору.

Довідка Finance.ua:

  • 2021 рік може стати крахом вагонобудівної галузі в Україні. Внаслідок подовження термінів експлуатації на сьогодні близько 64 тисяч вантажних вагонів або 43,5% всього рухомого складу України вичерпали свій нормативний ресурс.
  • До зношених вагонів, як кажуть експерти, щорічно додаються тисячі імпортованих з країни-агресора Росії вантажних вагонів, які списуються там і за безцінь продаються в Україні.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua