0 800 307 555
0 800 307 555

Як українці можуть заробити на золоті


Як українці можуть заробити на золоті

Рік тому в цей час 1 г золота офіційно коштував 1160,20 грн, срібла – 14,3. 2015-го золото було по 788,13 грн/г, срібло – 10,31 грн/г. 7 років тому офіційна вартість золота становила – 339 грн/г, срібла – 5,59 грн/г.

“Дорогоцінні метали – біржовий товар, ціни на них щоденно змінюються. З початку року золото подорожчало на 30 відсотків. Аналітики топових західних банків прогнозують, що зростання вартості продовжуватиметься. Наскільки довго – залежатиме від швидкості відновлення світової економіки”, – говорить керівник департаменту аналітики “Простобанк Консалтинг” Володимир Паюк.

За словами експерта, якщо після 2-ї хвилі коронавірусу економіки відновлюватимуться кращими темпами, то золото подешевшає.

Як українці можуть заробити на золоті. Депозити в дорогоцінних металах в Україні пропонують 3 банки. Ставки – до 3,5% річних при вкладі на 2 роки.

Володимир Паюк зазначає, що депозити в металах орієнтовані не на процентний дохід, а на ріст ціни металу.

“Якщо оформлюєте депозит у золоті, є ризик, що залишитеся в мінусі. Тому що це вклад мінімум на 6 місяців. Проценти, які нараховує банк, можуть частково компенсувати зниження ціни металу. Якщо б ви відкрили на початку 2020 року депозит у золоті, то заробили б 30 відсотків, на які воно подорожчало. Плюс відсотки, які б нарахував банк по депозиту. Якщо ціна, навпаки, падатиме, то будете в мінусі”, – каже Володимир Паюк.

🎬 Дізнавайтесь першими про валютні коливання на Youtube-каналі Finance.ua 🤑

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua