Як українці можуть заробити на золоті — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Як українці можуть заробити на золоті

Валюта
7061
Рік тому в цей час 1 г золота офіційно коштував 1160,20 грн, срібла – 14,3. 2015-го золото було по 788,13 грн/г, срібло – 10,31 грн/г. 7 років тому офіційна вартість золота становила – 339 грн/г, срібла – 5,59 грн/г.
“Дорогоцінні метали – біржовий товар, ціни на них щоденно змінюються. З початку року золото подорожчало на 30 відсотків. Аналітики топових західних банків прогнозують, що зростання вартості продовжуватиметься. Наскільки довго – залежатиме від швидкості відновлення світової економіки”, – говорить керівник департаменту аналітики “Простобанк Консалтинг” Володимир Паюк.
За словами експерта, якщо після 2-ї хвилі коронавірусу економіки відновлюватимуться кращими темпами, то золото подешевшає.
Як українці можуть заробити на золоті. Депозити в дорогоцінних металах в Україні пропонують 3 банки. Ставки – до 3,5% річних при вкладі на 2 роки.
Володимир Паюк зазначає, що депозити в металах орієнтовані не на процентний дохід, а на ріст ціни металу.
“Якщо оформлюєте депозит у золоті, є ризик, що залишитеся в мінусі. Тому що це вклад мінімум на 6 місяців. Проценти, які нараховує банк, можуть частково компенсувати зниження ціни металу. Якщо б ви відкрили на початку 2020 року депозит у золоті, то заробили б 30 відсотків, на які воно подорожчало. Плюс відсотки, які б нарахував банк по депозиту. Якщо ціна, навпаки, падатиме, то будете в мінусі”, – каже Володимир Паюк.
🎬 Дізнавайтесь першими про валютні коливання на Youtube-каналі Finance.ua 🤑
За матеріалами:
Газета по-Українськи
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас