0 800 307 555
0 800 307 555

У Раді хочуть скасувати фіскалізацію для продавців техніки і медтоварів, - Гетманцев


У Раді хочуть скасувати фіскалізацію для продавців техніки і медтоварів, - Гетманцев

Законопроєкт №3853-1, співавтором якого є народний депутат Ніна Южаніна, пропонує скасування фіскалізації для аптечної торгівлі і технічно складних побутових товарів. Про це повідомив голова комітету податкової, митної та фінансової політики Данило Гетманцев в Telegram.

“Напевно, Ніна Петрівна, відома своєю послідовною позицією щодо фіскалізації, припустилася фатальної помилки”, – зазначив голова парламентського комітету.

За його словами, саме вона голосувала за введення фіскалізації при реалізації технічно складних побутових товарів, лікарських засобів і виробів медичного призначення в 2016 і 2018 роках. Також Гетманцев надав копії результатів цих голосувань.

“Можливо, Ніну Петрівну переконали захистити їхні права від свавілля держави тисячі маленьких незахищених ФОП, які в дрібному роздробі торгують мініхолодильниками, мініпрасками і мініайфонами, притискаючись один до одного, нехай і у великих, але дуже занедбаних магазинах на Хрещатику і Бессарабці”, – підкреслив Гетманцев.

Зі свого боку, раніше Южаніна у Facebook розповіла, що на електронні адреси народних депутатів розіслали рішення щодо законопроєктів №3853, 3853-1, 3853-2, на основі яких планується розробити нібито узгоджений з мікробізнесом новий проєкт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua