852
В Україні з'явиться перший приватний спиртзавод - Мінекономіки
— Фондовий ринок
В Україні через місяць з’явиться перший приватний спиртзавод: на аукціон виставили перший лот – Немирівський спиртзавод. Про це написала в Facebook заступник міністра Мінекономіки Світлана Панаіотоді.
“Перший приватний спиртзавод з’явиться в Україні через місяць. Оголошено проведення першого аукціону з продажу заводу з виробництва спирту – 15 вересня ФДМУ виставив в електронній торговій системі “Prozorro.Продажі” перший лот – Немирівський спиртзавод”, – написала Панаіотоді.
За її словами, це перший важливий крок на шляху до зміни спиртової промисловості, її демонополізації та приватизації підприємств з виготовлення спирту.
“Зверніть увагу, що відповідно до чинного законодавства, єдиною можливістю стати учасником ринку спирту в Україні до 1 липня 2021 року – є придбання об’єкта спиртової галузі. Отже, чекаємо перших результатів”, – додала вона.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
«Укралізниця» показала вагони, що допоможуть під час блекаутів
Світло без перебоїв і менші рахунки: чим виділяється енергонезалежний ЖК Gravity Park
АМКУ оштрафував на 19,84 млн гривень виробника і постачальника масла для ЗСУ
Фонд гарантування продає активи п’яти банків на 98,6 млн грн
Українські облігації досягли максимумів після реструктуризації — причини
НБУ оприлюднив результати оцінки стійкості в розрізі банків
