0 800 307 555
0 800 307 555

"Дія" стане міжнародним віртуальним індустріальним парком - Шмигаль


"Дія" стане міжнародним віртуальним індустріальним парком - Шмигаль

“Дія” зі звичайної програми відцифрованої бюрократії переростає в інструмент державної геополітичної конкурентної переваги. Світові бренди вже готові вести свій бізнес в програмі “Дія city”.

Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав під час відвідин НУ “Львівська політехніка”, в рамках робочої поїздки на Львівщину.

“Ми рухаємося дуже активно в цьому напрямку і будемо першими не лише з тих, хто отримав відцифрований паспорт, ми будемо першими, хто створив бізнесову спільноту, яка перетвориться на індустріальний віртуальний парк. В “Дія city” вже стоїть черга з таких світових брендів, як Вайбер, Телеграм та ін., щоб вести на цій платформі свій бізнес”, – повідомив Шмигаль.

За його словами, перспектива державного управління – в “цифрі”. Адже в програмному забезпеченні чітко прописуються процедури, забирається людський фактор, в тому числі корупційний. Є можливість з телефону чи комп’ютера отримати всі державні послуги.

“Мета, щоб держава стала непомітною для людей. Державний сервіс має бути критично швидким, легким і непомітним. Ніяких черг до чиновників. І ми в цій справі вже далеко просунулися і маємо позитивні результати”, – додав прем’єр.

Довідка Finance.ua:

  • У Міністерстві цифрової трансформації України готуються до впровадження низки пільгових умов для IT-компаній – резидентів віртуальної бізнес-країни Дія.City.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua