0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні створюють фонд на $100 млн для інвестицій у проблемні борги


В Україні створюють фонд на $100 млн для інвестицій у проблемні борги

Група компаній Investohills створює фонд обсягом $100 млн для інвестування коштів фондів із ЄС і США в український ринок проблемних боргів.

Про це повідомляє фінансова група компаній Investohills, яка представлятиме в Україні інтереси пулу іноземних інвесторів.

Група інституційних інвесторів з Європейського Союзу, США та української фінансової групи Investohills, що спеціалізуються на інвестиціях в проблемні активи і неліквідні боргові інструменти, створює фонд «Інвестохіллс Хеліантус» розміром $100 млн для інвестування в українські проєкти в сфері врегулювання проблемної заборгованості.

Формування активів фонду почалося з підписання перших угод на кілька десятків мільйонів доларів з пулом зарубіжних інвесторів для інвестування коштів фонду «Інвестохіллс Хеліантус» в українські проблемні активи і борги.

Першу емісію акцій фонду обсягом 1 млрд грн у червні 2020 року було узгоджено Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, і до нинішнього часу повністю розподілено серед інвесторів.

«Український ринок проблемних боргів цікавий іноземним фондам, що спеціалізуються на таких інвестиціях. Але їх зупиняють українські особливості – слабкий захист прав кредиторів на рівні законодавства і судової влади. Група Investohills і фонд «Інвестохіллс Хеліантус» запропонувала повний цикл супроводу інвестиційно привабливих угод з проблемними боргами: покупка проблемних активів і забезпечення їх збереження, повний юридичний супровід процедур стягнення або врегулювання, інвестиційне консультування та управління отриманими в ході стягнення бізнес-активами», – розповів засновник і керуючий партнер Investohills Андрій Волков.

Створення в Україні спеціалізованого фонду по роботі з проблемною заборгованістю, який акумулює кошти великих іноземних інвесторів, – це прецедент, який свідчить про трансформації ринку проблемних боргів в руслі загальносвітової практики роботи з такими активами.

«Ми бачимо великий попит і інтерес іноземних інвесторів з ЄС і США, що спеціалізуються на інвестиціях у проблемні активи та неліквідні боргові інструменти. Поява спеціалізованого фонду «Інвестохіллс Хеліантус» і його масштаби – найкращий індикатор інвестиційної привабливості українського боргового ринку», – додав Волков.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua