0 800 307 555
0 800 307 555

У Запорізькій області буде найбільша в Україні вітроелектростанція


У Запорізькій області буде найбільша в Україні вітроелектростанція

Станом на 24 вересня уже збудовано першу чергу Запорізької вітроелектростанції потужністю 98 МВт.

Про це керівник Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Боговін заявив на прес-конференції.

“Після завершення будівництва вона стане найбільшою ВЕС в Україні з сумарною потужністю 500 МВт, а також увійде в п’ятірку найбільших наземних вітроелектростанцій в Європі. Введення в експлуатацію вже в цьому році. Вважаю цю подію надважливою не лише для нас, але й для всієї України!” – наголосив Віталій Боговін.

Він також зазначив, що Запорізька область стала лідером з реалізації проєкту Президента України “Велике будівництво”. Всі капітальні ремонти та реконструкції проводяться у зазначені терміни з урахуванням якості проведення робіт. Запорізька область стала однією з перших в Україні, яка встановила камери і зробила онлайн карту об’єктів Великого Будівництва: bigbud.zoda.gov.ua.

Голова ОДА звернув увагу на будівництво запорізьких мостів – флагмана програми Президента “Велике будівництво”.

“Згідно договору, термін будівництва мостів – 4 роки. Ми ж плануємо завершити через 2 роки. Роботи ведуться цілодобово. На цей рік заплановано фінансування у розмірі 3,7 млрд грн. До кінця 2020 року заплановано відкрити 1 смугу руху на мості, який з’єднує Бабурку з о. Хортиця”, – сказав Віталій Боговін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua