0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні цього року хочуть запустити ринок оренди держмайна


В Україні цього року хочуть запустити ринок оренди держмайна

Фонд державного майна планує до кінця поточного року повноцінно запустити ринок оренди державного майна, а у 2021 році отримати не менше 12 мільярдів гривень від приватизації.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив голова Фонду Дмитро Сенніченко, підбиваючи підсумки свого першого року перебування на посаді.

Читайте також: Фонд держмайна хоче удвічі збільшити план надходжень від приватизації у 2021 році

Серед планів на наступний рік він назвав початок великої приватизації, підтримку реформи і демонополізацію спиртової галузі, для чого планується забезпечити прозорий продаж державних спиртзаводів. Крім цього, Сенніченко планує ввести новий порядок оцінки нерухомого майна та земельних ділянок, модернізувати “Єдину базу даних про оцінку” і домогтися прийняття нового комплексного закону про прискорення приватизації та залучення інвестицій.

“Плани грандіозні. Але, можу вас запевнити, на їх реалізацію нам вистачить і сил, і запалу”, – зазначив він.

Також він повідомив, що до кінця поточного року надходження до державного бюджету від приватизації держмайна становитимуть 3 мільярди гривень, хоча план на цей кризовий рік становив 500 мільйонів гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua