0 800 307 555
0 800 307 555

Зеленський прогнозує до кінця року "відчутне та стійке" відновлення економіки


Зеленський прогнозує до кінця року "відчутне та стійке" відновлення економіки

Президент Володимир Зеленський прогнозує до кінця року “відчутне і стійке” відновлення економіки України.

Про це він сказав у інтерв’ю словацькому виданню Hospodаrske noviny, текст якого розміщений на сайті голови держави.

“У другому кварталі ми мали спад економіки – як і всі інші країни. У нас було мінус 11,4% ВВП. Це час найжорсткіших карантинних обмежень”, – заявив Зеленський.

Однак, за його словами, вже до кінця року економічне відновлення стане “відчутним і стійким”. “Вже другий місяць поспіль фіксуємо зростання експорту, що дуже добра ознака. Зростають міжнародні резерви нашого Національного банку”, – додав голова держави.

Читайте також: Зеленський: Держава збільшує мінімальну зарплату, щоб у людей зросли доходи

Зеленський зазначив, що Україна, як і інші країни, зосередилися на допомозі постраждалим від пандемії: розробили програму дешевого кредитування для бізнесу, фінансової компенсації тим, хто втратив роботу, активізували допомогу з пошуком роботи зареєстрованим в центрах зайнятості та інші програми.

“Важливо, щоб вакцину винайшли якомога швидше і щоб ми, працюючи разом і допомагаючи один одному, розробляли загальноєвропейські відповіді на негативні наслідки пандемії”, – підкреслив він.

Нагадаємо, як повідомляла пресслужба Національного банку, відновленню економіки у третьому кварталі 2020 року сприятимуть не тільки більш м’які умови карантину, а й пожвавлення зовнішнього попиту та активізація внутрішнього споживання.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua