0 800 307 555
0 800 307 555

Нова команда НБУ дала ринку сигнал про недопущення зміцнення курсу гривні - Фіала


Нова команда НБУ дала ринку сигнал про недопущення зміцнення курсу гривні - Фіала

Нова команда Національного банку України дала ринку сигнал про недопущення зміцнення курсу гривні, вважає глава інвесткомпанії Dragon Capital Томаш Фіала.

Про це він повідомив під час Global Outlook в Києві у вівторок.

“На відміну від попередньої команди НБУ, яка викуповувала долар, але (…) не міняла напрямок, давала курсу зміцнюватися, нова команда не давала курсу зміцнюватися і дала ринку сигнал, що вона не буде дозволяти гривні зміцнюватися”, – сказав він.

🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на Youtube-каналі Finance.ua

За словами Фіали, гравці на ринку зрозуміли позицію Нацбанку, що також призвело до девальвації. “Ми бачимо курс вже 28,20-28,25 грн/$1, що змусило НБУ минулого тижня продати більше $70 млн десь на рівні 28,15 грн/$1, щоб цю девальвацію трохи пригальмувати”, – додав він.

Глава Dragon Capital додав, що незважаючи на декларацію командою нового голови НБУ Кирила Шевченка незмінності політики центробанку і продовження плаваючого курсоутворення, судячи з інтервенцій на міжбанківському валютному ринку, які Нацбанк проводив останні півтора місяці, “всім гравцям (і банкам, і експортерам) стало зрозуміло, що НБУ буде підігравати або допомагати виконати ті завдання, які озвучив президент і які закладені в бюджеті”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
В Контексті Finance.ua