0 800 307 555
0 800 307 555

Ринкова вартість великих фінтех-компаній перевищила капіталізацію найбільших банків


Ринкова вартість великих фінтех-компаній перевищила капіталізацію найбільших банків

Ринкова капіталізація таких платіжних систем, як Visa і MasterCard, перевершила вартість найбільших банків Уолл-стріт, навіть незважаючи на те, що їхні баланси в порівнянні з банківськими залишаються значно меншими.

Як повідомляє CNBC, загальна вартість Square, Visa, PayPal і MasterCard становить $1,07 трлн, а загальна вартість «великої шістки» банків, до якої входять JPMorgan, Bank of America, Wells Fargo, Citigroup, Morgan Stanley і Goldman Sachs, становить менше $900 млрд.

Ринкова вартість великих фінтех-компаній перевищила капіталізацію найбільших банків.
Значна частина приросту ринкової вартості припала на 2020 рік, оскільки інвестори продовжують винагороджувати технологічні компанії, що виробляють програмне забезпечення в умовах пандемії. Платіжні компанії за останні роки активізували своє прагнення до традиційної банківської справи, за цю ініціативу інвестори винагородили їх додатковим приростом акцій.

Тим часом, акції традиційних банків Уолл-Стріт виявилися під тиском через низькі відсоткові ставки і побоювань з приводу зростання неплатежів по кредитах, оскільки економіка продовжує страждати під час пандемії COVID-19.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua