0 800 307 555
0 800 307 555

«Найтихіші» автомобілі у 2020 році


«Найтихіші» автомобілі у 2020 році

Автомобільні компанії постійно змагаються, у кого краще двигун, або чия «коробка» швидше перемикає передачі. Але якщо вас не особливо цікавлять динамічні характеристики, а вам, перш за все, важливий комфорт в салоні?

Якщо мова йде про акустичний комфорт, то в такому випадку потрібно вибирати автомобіль з кращоою звукоізоляцією. А допомогти вам в цьому зможе добірка, складена MMR.

Ми вивчили європейські та американські дослідження автомобілів на предмет шуму в салоні, і вибрали 10 моделей з найкомфортнішим з точки зору акустики салоном. У «десятку» потрапили тільки ті моделі, які або офіційно представлені в Україні, або досить популярні, щоб їх можна було без проблем купити у «сірих» дилерів.

До останніх, наприклад, належать електромобілі Tesla, які офіційно не продаються в Україні, але через високий попит досить активно завозяться в нашу країну.

Tesla Model S. Електричний привід став новою зброєю у війні проти шуму в салоні. І Tesla – один з піонерів у цій сфері. А Model S є флагманською моделлю компанії. Мабуть, єдиний звук, який ви почуєте в цьому електромобілі на швидкісному шосе, – це шум шин. Особливо, якщо мова йде про 20-дюймові колеса. Але їзда по місту буде ідеально тихою.

Також у Model S дуже хороша аеродинаміка. А це означає, що вітер вам теж не буде докучати своїм шумом.

В цілому, будь-яка модель Tesla відрізняється хорошим рівнем звукоізоляції. Отже, любителі тиші можуть не обмежувати свій вибір тільки «еской».

Jaguar I-Pace. Jaguar I-Pace – ще один електромобіль в нашій добірці, який експерти хвалять за хороший рівень звукоізоляції.

I-Pace – перший електромобіль Jaguar. І один з небагатьох електрокарів, який представлений в Україні офіційно. Автомобіль являє собою преміальний кросовер з відмінним комфортним салоном. Тиша в салоні зберігається навіть на високих швидкостях.

Електронні помічники і підвіска працюють так, що проблем з шумом в салоні не виникає навіть у комплектаціях з великими колесами.

Porsche Taycan. Taycan – перший електромобіль Porsche. І, як і будь-який інший електромобіль, він тихий за замовчуванням. До того ж мова йде про автомобілі класу «люкс». А це означає, що над звукоізоляцією тут працювали кращі фахівці.

Porsche Taycan так само, як і Jaguar I-Pace, представлений в Україні офіційно.

Топова версія «Тайкана» оснащується батареєю ємністю 96 кВт*год, що можна порівняти c Tesla Model S. Акумулятор можна зарядити за п’ять годин. А на швидку зарядку до 80% піде всього 15 хвилин.

Mercedes S-Class. S-Class – це не тільки представницький седан, розрахований на найбагатшу публіку. На даній моделі Mercedes демонструє свої самі передові технології. У тому числі і в області боротьби зі сторонніми звуками в салоні.

В арсенал «антизвукової зброї» Mercedes S-Class входять кращі звукоізолюючі матеріали, пневматична підвіска і подвійне скло. Окремо варто відзначити систему, яка вміє читати дорогу попереду і заздалегідь налаштовувати підвіску під відповідні дорожні умови.

Audi A8 – один з головних конкурентів Mercedes S-Class. В тому числі, з точки зору комфорту в салоні. Коли мова йде про зразкову звукоізоляцію інтер’єру, мало знайдеться рівних представницькому лімузину A8.

Одна з головних переваг A8 – гібридна силова установка, яка дозволяє рушати на електричній тязі в повній тиші.

Більш того, автомобіль не докучає сторонніми шумами на високих швидкостях. А в міських умовах його кабіна тиха, як українська ніч.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua