0 800 307 555
0 800 307 555

Українці не вірять, що курс долара може серйозно змінитися


Українці не вірять, що курс долара може серйозно змінитися

Індекс споживчих настроїв в Україні в серпні 2020 року склав 68,5 п., що на 1,8 п. вище, ніж у липні. Індекс девальваційних очікувань знизився на 4,9 п. – до значення 156,9.

Про це свідчать дані щомісячного дослідження компанії Info Sapiens.

У серпні індекс поточного стану незначно зріс і становить 62,5, що на 1,8 п. вище від показника минулого місяця. Індекс економічних очікувань у серпні майже незмінний і становить 72,5.

Курс долара. Очікування українців щодо курсу гривні протягом найближчих 3 місяців дещо покращилися: індекс девальваційних очікувань знизився на 4,9 п. – до значення 156,9.

Динаміка безробіття У серпні показник індексу очікуваної динаміки безробіття покращився і становить 140,0, що на 10,0 п. нижче від показника минулого місяця.

Інфляція. Індекс інфляційних очікувань також не змінився значно – зріс на 0,9 п. до рівня 186,1. “Суттєвих змін у значенні індексів у серпні не відбулося. Індекси стабільні зі слабкою тенденцією до поліпшення”, – коментують аналітики Info Sapiens.

🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на Youtube-каналі Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua