0 800 307 555
0 800 307 555

В який термін банк має виконати доручення клієнта


В який термін банк має виконати доручення клієнта

Банк зобов’язаний виконати доручення клієнта на сплату податків в день його надходження.

Про це повідомляє ДПС в Івано-Франківській області.

В який термін банк має виконати доручення клієнта:

  • банк зобов’язаний виконати доручення клієнта, що міститься в розрахунковому документі, який надійшов протягом операційного часу банку, в день його надходження;
  • у разі надходження розрахункового документа клієнта після закінчення операційного часу банк зобов’язаний виконати доручення клієнта не пізніше наступного робочого дня.

“Також, з метою створення сприятливих умов для платників податків з 03.08.2020 учасник системи електронних платежів Національного банку України Державна казначейська служба України ЕАП (код банку 899998) працює в режимі 23/7”, – повідомляють у ДПС.

Це означає, що дата банківського дня в СЕП у робочі дні за п’ятиденного робочого тижня відповідатиме календарній даті, а у вихідні дні, святкові та неробочі дні, визначені законодавством України – календарній даті першого робочого (операційного) дня після них.

“Дані про надходження податків, зборів, інших платежів до бюджету через СЕП відображаються в інтегрованій картці платника і в реєстрі надходжень та повернень контролюючим органом за місцем його знаходження на податковому обліку у день отримання від органів Казначейства відомостей про зарахування та повернення надміру сплачених платежів у вигляді електронного реєстру розрахункових документів”, – додають податківці.

Довідка Finance.ua:

  • Система електронних платежів Національного банку України перейшла на розширений регламент роботи з 3 серпня 2020 року.
  • Учасники СЕП зможуть здійснювати міжбанківський переказ коштів через платіжну систему з 01:00 до 24:00.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua