0 800 307 555
0 800 307 555

Степанов: В держбюджет ми заклали підвищення зарплат лікарям екстренки до 22 тис. грн


Степанов: В держбюджет ми заклали підвищення зарплат лікарям екстренки до 22 тис. грн

Міністерство охорони здоров’я при формуванні бюджету на 2021 рік заклало підвищення зарплат лікарям екстреної медичної допомоги до 22 тис. грн.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час прес-брифінгу в Києві в середу.

Читайте також: Медикам пропонують суттєво збільшити зарплати

“Наразі тариф надання екстреної медичної допомоги розраховується від кількості населення в регіоні, тобто сама сума, яку держава виплачує за екстренку. Зараз вона становить 164 грн на людину. На наступний рік ми запропонували, щоб тариф становив 412 грн. Ми врахували підвищення зарплат. Зарплата лікаря, за нашими розрахунками, повинна становити близько 21-22 тис. грн, водія – не менше 12 тис. грн. Крім цього, в кошти заклали весь перелік ліків”, – сказав він.

За словами міністра, в 2021 році запроваджуються індикатори якості роботи екстренки.

“Ми вводимо індикатори якості: час доїзду, маршрутизація пацієнта. Заразс в Україні вчасно приїжджають до пацієнта тільки в 31% випадків, в наступному році ми розраховуємо на 60%, у 2022 – 75%, в 2023 – не менше 85%. Маємо план реформування екстреної медичної допомоги. Якщо індикатори якості не будуть виконуватися, то є відповідні знижуючі коефіцієнти”, – сказав Степанов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua