0 800 307 555
0 800 307 555

Голова Ради НБУ пояснив зростання курсу долара


Голова Ради НБУ пояснив зростання курсу долара

Курс долара до гривні на міжбанківському валютному ринку зріс до 28 гривень через девальваційні очікування. Бізнес укладає угоди з поставками валюти наперед.

Про це голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин написав на своїй сторінці у FACEBOOK.

Читайте також: Глобальне ослаблення долара: наслідки для України

“В останні дні літа на міжбанківському ринку збільшився попит на безготівкову іноземну валюту з боку клієнтів банків, передусім на умовах “форвард”, що може свідчити про посилення девальваційних очікувань економічних суб’єктів на тлі невизначеності з поширенням епідемії COVID-19 та можливості запровадження нових обмежень економічної активності в Україні”, – значив він.

Водночас, за словами голови Ради НБУ, ослаблення курсу гривні матиме позитивний вплив на збільшення надходжень до державного бюджету митних зборів в іноземній валюті, сума яких перераховується за офіційним курсом НБУ. Крім того, в умовах плаваючого обмінного курсу гривні, послаблення курсу гривні до іноземних валют сприятиме збалансуванню макроекономічних показників.

“Національний банк наразі утримується від проведення інтервенцій з продажу іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку, проте здійснює активний моніторинг стану міжбанківського ринку та у разі потреби забезпечить достатню пропозицію іноземної валюти для збалансування попиту та пропозиції на ринку”, – додав Данилишин.

🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на YouTube-каналі Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua