0 800 307 555
0 800 307 555

Tesla запустить в Китаї послугу автострахування, що враховує стиль водіння


Tesla запустить в Китаї послугу автострахування, що враховує стиль водіння

У серпні минулого року компанія Tesla ввела для жителів Каліфорнії можливість застрахувати електромобіль фірмовою автостраховкою.

Ціна питання обіцяла бути на 20-30% нижчою, ніж у звичайних страхових компаній. А все тому, що електромобілі Tesla здатні за замовчуванням створювати і відправляти дані про профіль водіння кожного водія, що дозволяє точно оцінити страхові ризики. Днями подібні страхові послуги Tesla почала надавати в Китаї.

Страхова компанія Tesla в Китаї зареєстрована шостого серпня за адресою, де розташований Шанхайський складальний завод електрокарів Tesla. Страховики повністю входять до підрозділу Tesla Motors Hong Kong Ltd, а очолює їх глобальний віце-президент Tesla Чжу Сяотун (Zhu Xiaotong). Додамо, статутний капітал страхової компанії становить 50 млн юанів ($7,2 млн).

У США далі Каліфорнії страхові послуги Tesla поки не розвинулися. Згідно з планами керівництва компанії, в інших штатах фірмова послуга автострахування повинна з’явитися до кінця поточного року. Ця послуга буде являти собою «страхові продукти, пов’язані з автомобільними інформаційними системами». Всі необхідні для розрахунку щомісячних страхових внесків дані будуть отримані від автомобіля і використані в профілі водіння водія для оцінки ризиків аварій. Ймовірно, аналогічна система буде запропонована для розрахунків страхових внесків китайським власникам електромобілів Tesla.

Варто зауважити, що це – не унікальна пропозиція компанії. Інші страховики також використовують подібну модель розрахунку страхових сум, але змушені встановлювати для отримання даних стороннє обладнання. У електромобілів Tesla все вже встановлено. Тільки підключай.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua