0 800 307 555
0 800 307 555

Криклій розповів, на якому етапі перебуває створення державної авіакомпанії


Криклій розповів, на якому етапі перебуває створення державної авіакомпанії

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що можливість створення державної авіакомпанії потрібно розглядати не окремо, а в контексті авіаційної стратегії. За його словами, до кінця осені буде фінальний продукт по авіастратегії.

Про це він сказав в інтерв’ю ЕП.

“У будь-якому випадку, цю компанію потрібно розглядати не окремо, а в контексті авіаційної стратегії. Сама по собі авіакомпанія, напевно, не цікава. Але компанія, яка підв`язана до аеропортів, хабів і розвиває транзитну модель – це стає цікавіше.

Авіакомпанія, яка на внутрішні перевезення завантажує замовленнями те ж підприємство “Антонов” – це ще більш цікаво. Тому що коли на виставку Ле-Бурже приїжджає наш “Антонов” і каже: “Беріть пасажирський літак “Антонов”, перше питання, яке там задають: “А вони літають на ваших авіарейсах внутрішніх?” – “Ні”. Про що далі говорити?”, – розповів міністр.

“Буде чудово, якщо ми зможемо “Антонов” вивести на інший рівень, тому що зараз вони виробляють небагато, а в основному займаються вантажоперевезеннями, завдяки чому і тримаються на плаву”, – додав він.

За його словами, зараз Мінінфраструктури займається авіастратегією і найближчим часом почне “дуже активно з великими консалтинговими компаніями просувати цей процес”.

“Думаю, що до кінця осені у нас вже буде фінальний продукт з деталями, цифрами, розумінням, з усіма KPI, і на цьому етапі щодо національного перевізника теж зможемо синхронізувати процеси”, – зазначив Криклій.

Довідка Finance.ua:

  • 22 квітня президент Володимир Зеленський заявив, що хоче створити державну сучасну авіакомпанію, яка буде мати український авіапарк.
  • В Офісі президента ведуть підрахунки, у скільки обійдеться створення нової державної авіакомпанії.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua