0 800 307 555
0 800 307 555

Круїзні компанії почали скасовувати рейси на 2021 рік


Круїзні компанії почали скасовувати рейси на 2021 рік

Круїзні компанії по всьому світу почали скасовувати рейси на 2021 рік через пандемію коронавірусу. Це свідчить про те, що туристичний бізнес ще довго не зможе відновився після вимушеної зупинки через карантин.

Як повідомляє The Independent, невеликі чартерні круїзні компанії почали скасовувати рейси на 2021 рік ще минулого місяця, проте тепер до них приєдналися більш великі гравці.

Так, американська круїзна компанія сегменту люкс Seabourn Cruise Line, що належить Carnival Corporation, скасувала майбутні рейси на трьох своїх суднах.

Зокрема, поїздки на круїзних лайнерах Seabourn Encore і Seabourn Ovation будуть скасовані до 25 листопада 2020 року та 20 грудня 2020 року відповідно, а на Seabourn Sojourn, що здійснює кругосвітній круїз, – аж до 24 травня 2021 року.

У заяві компанії наголошується, що “рішення про скасування цих рейсів є випереджувальною дією у відповідь на розвиток ситуації з COVID-19, що спостерігається в даний момент”.

Британська компанія P&O cruises, яка теж належить Carnival Corporation, також знову відклала відновлення круїзів. Так, усі її поїздки будуть скасовані як мінімум до 12 листопада 2020 року. Водночас карибські, американські та кругосвітні круїзи компанії були скасовані до березня 2021 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua