0 800 307 555
0 800 307 555

КМДА планує викупити земельну ділянку біля парку Малишка у власника скандального об'єкту


КМДА планує викупити земельну ділянку біля парку Малишка у власника скандального об'єкту

Київська влада має намір викупити земельну ділянку біля парку Малишка у компанії-забудовника, яка під виглядом “благоустрою території” огородила ділянку парканом для будівництва багатофункціонального центру.

Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Згідно з повідомленням, Комісія з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс на території міста Києва, розглядає питання викупу земельної ділянки біля парку Малишка у Дніпровському районі у компанії-землекористувача.

За словами голови Комісії Володимира Бондаренка, компанія-землекористувач огородила ділянку парканом спочатку під виглядом “благоустрою території”, а потім вивісила будівельний паспорт на будівництво багатофункціонального центру.

“По проспекту Броварському в Дніпровському районі міста Києва за дорученням Віталія Кличка Департаментом міського благоустрою Київської міської державної адміністрації анульовано контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою 2014 року”, – цитує пресслужба слова Бондаренка.

Натомість, зазначив Бондаренко, міська влада видала припис на демонтаж паркану у парку.

“У разі відмови компанії-землекористувача, демонтаж може бути здійснений силами комунального підприємства “Київблагоустрій” після спливу триденного строку”, – підкреслили у пресслужбі.

Крім того, Бондаренко повідомив про “залучення невідомих молодиків спортивної статури” для протистояння з мешканцями та засудив їхні дії.

“Хочу зазначити, що будь-яка забудова, яка розпочиналась із протистояння з мешканцями – не завершувалась нічим позитивним для забудовника”, – зазначив він.

Крім того, у пресслужбі нагадали, що Київська міська рада продала зазначену земельну ділянку площею 0,49 га у приватну власність у 2009 році. У 2010 році вона двічі змінювала власників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua