0 800 307 555
0 800 307 555

Кредит зі змінюваною процентною ставкою – найвигідніші умови кредитування на довгостроковий період


Корпоративним клієнтам ТАСКОМБАНКУ надана можливість отримати дешевий кредит на довгостроковий період з процентною ставкою, яка прив’язана до низької облікової ставки Національного банку України.

Кредит надається новим та діючим клієнтам ТАСКОМБАНКУ на строк від 1 до 5 років. Укладається індивідуальний договір про надання разового кредиту або відновлювальної чи невідновлювальної кредитної лінії. Забезпеченням за кредитом може виступати будь-яке прийнятне для Банку рухоме або нерухоме майно.

Змінювана процентна ставка визначається за формулою Індекс + Спред.

Індекс дорівнює обліковій ставці Національного банку України. Актуальна інформація на сайті НБУ

Спред встановлюється Банком на весь строк дії договору та може бути переглянутий у випадку зміни: економічних умов, розміру ставки рефінансування Національним банком України, рівня інфляції, вартості ресурсів на ринку позикового капіталу, зміни кредитної політики Національного банку України.

Кредит зі змінюваною процентною ставкою – це чудова можливість отримати кошти на довгостроковий період з процентною ставкою, прив’язаною до низької облікової ставки НБУ.

Якщо Ви бажаєте отримати довгостроковий кредит з найвигіднішою ставкою – звертайтеся до вашого персонального менеджера або за телефоном контактного центру 044 290 97 77.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua