0 800 307 555
0 800 307 555

Райффайзен банк Аваль планує збільшити виплату дивідендів до 4,27 млрд грн


Райффайзен банк Аваль планує збільшити виплату дивідендів до 4,27 млрд грн

Райффайзен банк Аваль планує направити на виплату дивідендів власникам простих акцій за підсумками роботи фінустанови в 2019 році 4,274 млрд грн (90% прибутку), тоді як минулого року нарахував 3,561 млрд грн, а роком раніше – 4,244 млрд грн.

Згідно з повідомленням банку в системі розкриття інформації НКЦПФР, відповідне питання внесено до порядку загальних зборів акціонерів, призначених на 11 вересня.

Вказується, що з 4,749 млрд грн чистого прибутку за 2019 рік банк планує направити 700 тис. грн (0,01%) на виплату дивідендів власникам привілейованих акцій і 474,1 млн грн (9,98%) – до резервного фонду.

Дивіденди в разі затвердження з розрахунку на акцію складуть 6,95 коп., тоді як зараз вони котируються на “Українській біржі” за курсом: купівля – 35,36 коп., продаж – 35,5 коп.

Згідно з порядком денним, акціонери також розглянуть призначення на посаду голови наглядової ради члена правління Raiffeisen Bank International (RBI), що відповідає за інвестиційно-банківське обслуговування і торгівлю, Лукаша Янушевського замість Мартіна Грюля, а на позицію члена наглядової ради – директора Департаменту з питань управління фінансовими установами, ризиками країн і портфельними ризиками Томаса Матейка замість Харальда Кроегера.

Крім того, акціонерам пропонується призначити незалежним членом наглядової ради гендиректора Polski Fundusz Rozwoju Анджея Копирського, який тривалий час працював в Bank Pekao, продовжити повноваження ще двох незалежних директорів – виконавчого директора Європейської бізнес асоціації Анни Дерев’янко та ексміністра економіки Павла Шеремети, і трьох інших членів наглядової ради – Андреа Морари, Гельмута Брайта і Елізабет Геєр-Шалль.

Нагадаємо, Нацбанк України (НБУ) на початку квітня рекомендував банкам утриматися від розподілу прибутку на виплату дивідендів акціонерам мінімум до жовтня 2020 року з метою посилення фінстійкості банків і підтримки економіки в період “коронавірусної кризи”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua