0 800 307 555
0 800 307 555

У липні майже 435 тис. українців вперше підключились до 4G


У липні майже 435 тис. українців вперше підключились до 4G

Завдяки запуску надання послуг мобільного зв’язку 4G у діапазоні 900 МГц в липні покриття населених пунктів швидкісним мобільним інтернетом прискорилось удвічі.

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

“Протягом липня до 4G підключені 1999 населених пунктів порівняно з 982 у червні. При цьому саме в діапазоні 900 МГц оператори підключили 1641 населених пунктів. У результаті в липні 434 632 українці отримали 4G уперше”, – відзвітували у міністерстві.

Де став доступним 4G. Протягом липня оператори розпочали побудову мереж 4G у діапазоні 900 МГц із західних областей. Скористатись послугами можна вже в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Тернопільській, Рівненській областях.


Скріншот: thedigital.gov.ua

Найближчим часом оператори підключатимуть ще чотири області — Чернівецьку, Хмельницьку, Житомирську, Вінницьку.

Читайте також: До 5G будуть підключені навіть дерева

До кінця року підключення піде таким шляхом: Одеська, Київська, Черкаська, Миколаївська, Кіровоградська, Полтавська, Чернігівська, Сумська, Дніпропетровська, Херсонська, Харківська, Запорізька, Донецька, Луганська області.

Довідка Finance.ua:

  • Розгортання мереж 4G у діапазоні 900 МГц — спільний проєкт держави та операторів. Розпочатий за ініціативою Президента України Володимира Зеленського у липні минулого року, він продовжився низкою урядових рішень та дій, завдяки яким став можливим розподіл частот і видача відповідних ліцензій.
  • Оператори провели першу чергу рефармінгу (перерозподілу) частот, домовились про спільне використання обладнання та почали надавати послуги.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua