0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung отримала патент на смарт-окуляри з великим набором датчиків


Samsung отримала патент на смарт-окуляри з великим набором датчиків

Управління США з патентів і торгових марок (USPTO) видало компанії Samsung патент на новий натільний пристрій, виконаний у вигляді звичайних окулярів.

У документі йдеться, що гаджет зможе відображати різноманітні повідомлення за допомогою вбудованої системи візуалізації. Причому характер і вміст цих повідомлень будуть залежати від кількох факторів. Зокрема, пристрій зможе демонструвати ту чи іншу інформацію з урахуванням поточного часу, фізичної активності власника, розпорядку його дня та ін.

Для отримання відомостей про навколишнє оточення і стан користувача буде задіяний великий масив датчиків. Це сенсори температури, тиску, наближення, акселерометр і гіроскоп.


Зображення: USPTO

Більше того, розглядається можливість оснащення окулярів системою відстеження погляду власника. Для цього може бути застосована інфрачервона камера, яка контролює стан зіниць.


Зображення: USPTO

Пристрій зможе обмінюватися даними зі смартфоном за допомогою бездротового зв’язку. Крім того, йдеться про наявність інтегрованої аудіосистеми.

Заявку на патент було подано в жовтні минулого року. Про те, коли гаджет з описаною функціональністю може з’явитися на комерційному ринку, нічого не повідомляється.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua