Кабмін спрямував мільярд на "Нову українську школу" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін спрямував мільярд на "Нову українську школу"

Казна та Політика
449
Кабінет Міністрів спрямував 1 млрд грн на розвиток “Нової української школи”.
Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль написав у FACEBOOK.
“Іншим сьогоднішнім рішенням ми фактично спрямували 1 млрд грн на забезпечення якісної, сучасної, доступної “Нової української школи”, – написав Шмигаль.
Також глава уряду зауважив, що концепція розвитку природничо-математичної освіти (або STEM-освіта), яку ухвалив Кабмін 5 серпня, передбачає європейські підходи в освіті для створення основ професій майбутнього.
“Ми прагнемо, щоб науково-технічні, математичні, інженерні професії стали знову популярними. Це відповідь на запити економіки та потреби суспільства. STEM-освіта допоможе опанувати навички, необхідні для розробки та втілення новітніх технологій”, – зауважив Шмигаль.
Він додав, що сучасна освіта — запорука розвитку держави.
Нагадаємо, раніше т.в.о міністра освіти та науки Сергій Шкарлет заявив, що в частині розвитку проєкту “Нова українська школа”, Кабмін доповнив напрями використання коштів і розширив такими поняттями, як навчально-методична та навчальна література, зошити на друкованій основі, електронні зошити, обладнання та інвентар для фізкультурно-спортивних приміщень.
Він уточнив, що зміни стосуються тих закладів освіти, які є учасниками всеукраїнського експерименту “Розроблення та розповсюдження навчально- методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації державного стандарту початкової загальної середньої освіти”.
Постановою уточнюється механізм здійснення закупівель зазначених матеріалів та обладнання за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
Фінансування здійснюватиметься в межах видатків, передбачених законом “Про державний бюджет на 2020 рік”.
Також повідомлялося, що Кабінет Міністрів схвалив концепцію розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти). Вона спрямована на модернізацію природничо-математичної освіти, широкомасштабне впровадження STEM-освіти на складниках та рівнях освіти (дошкільній, загальній середній, позашкільній, професійно-технічній та вищій освіті), а також на врахування завдань природничо-математичної освіти при плануванні бюджетних асигнувань, залучення громадськості до підтримки впровадження STEM-освіти через партнерство з роботодавцями та науковими установами.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас