0 800 307 555
0 800 307 555

Де зареєструвати свій бізнес, поки не працює Реєстр юросіб


Де зареєструвати свій бізнес, поки не працює Реєстр юросіб

З 5 по 16 серпня Реєстр юридичних осіб не працюватиме, а реєстраційні дії проводитися не будуть. Це пов’язано зі створенням нового Реєстру юридичних осіб і перенесенням до нього інформації.

Для тих, хто бажає встигнути зареєструвати свій бізнес, зараз це можна зробити через: нотаріуса; державного реєстратора; е-портал державних послуг “Дiя” (можливо тільки для реєстрації юридичних осіб за модельним статутом).

Основна відмінність полягає в вартості реєстраційних послуг і в зручності отримання послуги.

“До переваг нотаріальної реєстрації можна віднести можливість попереднього запису і консультації, наявність певних шаблонних форм документів, економія часу і т.п. Однак така процедура – найдорожча з усіх”, – розповів UBR.ua юрист АТ “Kachura Lawyers” Андрій Шульгін.

У свою чергу, держреєстрація через державного реєстратора зазвичай потребує допомоги юриста, який підготує і заповнить всі документи. Бо скільки реєстраторів, стільки і думок про подані вами документи. А неприйняті документи тягнуть за собою додаткові витрати на їх нотаріальне переоформлення.

“Звертаю увагу, що з додаткових витрат в такому випадку буде нотаріальна довіреність на представлення інтересів”, – зауважив нам Андрій Шульгін.

Використання “Дії” – це зручний, “диванний” варіант, однак він передбачає тільки можливість використання модельного статуту, якого може бути достатньо для одного власника організації, який не вимагає спеціальних умов як, наприклад, отримання дивідендів або спеціального регулювання інших питань підприємства.

“Користувачі додатка відзначають також часті програмні помилки, які не дозволяють завершити процедуру реєстрації”, – підсумував Андрій Шульгін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua