0 800 307 555
0 800 307 555

Київ може залишитися в "зеленій" зоні карантину ще на тиждень


Київ може залишитися в "зеленій" зоні карантину ще на тиждень

За попередніми даними, після наступного перегляду епідеміологічної ситуації карантин у Києві продовжить відповідати нормам “зеленої” зони. Перегляд буде 7 серпня.

Про це розповів голова управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.

“Поки що ситуація така, що в межах показників очікується, що Київ залишиться в “зеленій” зоні. Точно будемо знати в п’ятницю”, – сказав Рубан.

Нагадаємо, згідно з новими правилами адаптивного карантину, залежно від ситуації з поширенням коронавірусу міста, райони та області ділять на чотири карантинні зони, а перегляд відбувається щоп’ятниці.

Незважаючи на спалахи коронавірусу, Київ спочатку віднесли до “зеленої” зони, оскільки за методикою розрахунку не враховуються вогнищеві випадки, такі як в гуртожитках та інших установах.

У Міністерстві охорони здоров’я вже роз’яснили, що з “червоної” зони можна вийти, якщо відповідати протягом трьох днів поспіль вимогам національних показників.

“Для того, щоб область дотримувалася цих показників, потрібно виконувати те, що прописано в постанові Кабміну”, – заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua