0 800 307 555
0 800 307 555

Інженери розробили новий метод 3D-друку, що значно збільшить міцність деталей


Інженери розробили новий метод 3D-друку, що значно збільшить міцність деталей

Дослідникам американського університету UMass Lowell вдалося впоратися з недоліком ламких виробів від 3D-принтерів завдяки винаходу нового методу литого друку.

Про це повідомляє Phys.org.

Оригінальна технологія об’єднує елементи класичного 3D-друку, і лиття під тиском – деталі створюються шляхом заповнення порожнин форм розплавленими матеріалами.

Згідно з результатами перших випробувань, об’єднання цих двох процесів збільшило швидкість виробництва і міцність одержуваної продукції. За словами творця методики Девіда Казмера, вдалося не лише прискорити процес виготовлення в три рази, а й істотно підвищити “живучість” надрукованих виробів.

“Винахід значно покращує якість виготовлених деталей, роблячи їх більш щільними з мінімальною кількістю тріщин або порожнин, завдяки чому вони стають набагато міцнішими. Новий процес також ефективний економічно, оскільки його можна використовувати у вже існуючих 3D-принтерах, лише з новим програмним забезпеченням”, – стверджує Казмер.

Оригінальна методика, розробка якої зайняла 18 місяців, дозволить створювати міцні деталі для літаків і автомобілів, а також більш довговічні медичні пристрої та протези. Дослідник вже подав заявку на патент для своєї технології, але дата її масового впровадження поки невідома.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua