АМКУ оштрафував на 2 мільйони трьох учасників тендеру на поставку газу "Борисполю"


АМКУ оштрафував на 2 мільйони трьох учасників тендеру на поставку газу "Борисполю"

Антимонопольний комітет оштрафував на понад 2 млн грн трьох учасників тендеру на поставку природного газу ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»: «Енергетичну нафтогазову компанію» (ЕНК), «Нафтогаз-Альянс» і «Газпостач-Черкаси».

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Предмет справи: закупівля природного газу державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» на суму майже 26 млн грн.

“Мова йде про трьох учасників – ТОВ «Енергетична нафтогазова компанія» (ЕНК), ТОВ «Нафтогаз-Альянс» і ТОВ «Газпостач-Черкаси», які діяли злагоджено з наміром усунути змагальність між собою. Тобто вчинили антиконкурентні узгоджені дії, що спотворило результати торгів”, – повідомили в Комітеті.

Північне міжобласне територіальне відділення АМКУ (раніше – Київське територіальне відділення) виявило низку доказів змови між порушниками. Зокрема, ТОВ «ЕНК» і ТОВ «Нафтогаз-Альянс» подавали податкову звітність з IP-адреси, що належить ТОВ «Газпостач-Черкаси»; користувалися спільними засобами зв’язку, які належать одному з фігурантів справи; мали спільних працівників; вели господарську діяльність за однією адресою; мали постійні господарські відносини.

До того ж компанії робили однакові помилки в оформленні тендерних пропозицій і користувалися тим же самим сканобладнанням для копіювання документів.

Наслідком схеми стала нечесна перемога одного з трьох учасників, що і було встановлено Тимчасовою адміністративною колегією АМКУ.

Зазначається, що за результатами розгляду справи ТОВ «Нафтогаз-Альянс» оштрафований на 1,8 млн грн, ТОВ «Газпостач-Черкаси» – на 187 тис. грн, ТОВ «ЕНК» на 70 тис. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua