0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк подав другу доповнену позовну заяву до Коломойського і Боголюбова в США


ПриватБанк подав другу доповнену позовну заяву до Коломойського і Боголюбова в США

Державний ПриватБанк (Київ) в липні 2020 року подав до канцлерського суду Делавера (Delaware Chancery Court, США), в якому перебуває на розгляді його позов щодо колишніх власників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова і пов’язаних з ними компаній, другу доповнену позовну заяву, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в пресслужбі Приватбанку в понеділок.

“У другому доповненні ПриватБанк розвинув і поліпшив свою правову аргументацію і доказову базу в світлі позиції, зайнятої відповідачами”, – зазначено в повідомленні.

У пресслужбі зазначили, що доповнення не передбачає збільшення суми потенційних позовних вимог, уточнивши, що наразі ПриватБанк формально не заявив жодних конкретних сум до стягнення, а сума сумнівних транзакцій, заявлених у позові, з урахуванням першого доповнення становить близько $750 млн.

Як повідомлялося, в травні 2018 року ПриватБанк ініціював судовий розгляд в Канцлерському суді штату Делавер щодо Коломойського і Боголюбова, а також інших фізичних і юридичних осіб.

Пізніше, в грудні 2019 року ПриватБанк подав доповнену позовну заяву, яка містить опис схеми з використанням інвестиційних рахунків Renaissance Advisory Services Limited (Bermuda) на суму близько $86 млн.

У пресслужбі банку уточнили, що всупереч поширеній у низці ЗМІ інформації, в позові не проводиться будь-який зв’язок цієї компанії з російським інвестиційним банком “Ренесанс-Капітал”.

Раніше, 18 грудня 2016 року, Уряд України, пославшись на пропозицію Нацбанку і колишніх акціонерів Приватбанку, ухвалив рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови і влив в його капітал понад 155 млрд грн.

Згідно з даними Нацбанку України, ПриватБанк на 1 червня 2020 року за розміром загальних активів (590,59 млрд грн) посідав 1-е місце серед 75 діючих в країні банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
В Контексті Finance.ua