Україна і Єгипет розпочали переговори про відновлення туристичного співробітництва в умовах COVID-19


Україна і Єгипет розпочали переговори про відновлення туристичного співробітництва в умовах COVID-19

Україна і Єгипет розпочали переговори про оновлення співпраці у сфері туризму в умовах протидії поширенню пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. Про це заступник Міністра закордонних справ Василь Боднар заявив у мікроблозі Twitter.

“Почалися переговори з міністром туризму і старожитностей Єгипту Халедом Аль-Анані. Ключове – відновлення співпраці у сфері туризму в умовах пандемії COVID-19, забезпечення прав та інтересів наших громадян, які перебувають з туристичною метою або працюють в Єгипті», – повідомив Боднар. За даними інтерактивної онлайн-карти МЗС щодо подорожей світом для українців на час пандемії COVID-19 (https://tripadvisor.mfa.gov.ua/), в’їзд громадян України до Єгипту дозволений.

Однак, якщо напередодні або в момент вильоту в Єгипет з країни проживання ця країна потрапить в список країн, оголошених Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) такими, що мають високий рівень зараження населення коронавірусом, мандрівники будуть зобов’язані надати результати останнього ПЛР-тестування (зробленого за 48 годин до дати поїздки) при в’їзді в Єгипет. Мандрівники звільняються від візового збору до 31 жовтня 2020 року.

Також на практиці до туристів, які прибувають до Єгипту після 1 липня 2020 року, висуваються вимоги заповнити спеціальну декларацію при посадці в літак і пройти температурний скринінг після прибуття.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua