0 800 307 555
0 800 307 555

«Укрзалізниця» буде продавати 100% місць в поїздах до Києва і назад


«Укрзалізниця» буде продавати 100% місць в поїздах до Києва і назад

З сьогоднішнього дня в поїздах далекого прямування, що прямують з Києва і назад, будуть продаватися квитки на 100% місць. Це стосується і транзитних поїздів через столицю України. Про це повідомили в пресслужбі «Укрзалізниці».

Відновлення повноцінного продажу квитків стало можливим завдяки погодженню з Київською міською державною адміністрацією.

Як уточнили в прес-службі, відповідно до постанови Міністерства охорони здоров’я України від 03.07.2020 №39 дозволяється перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішнього сполучення в межах кількості місць, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу.

У разі здійснення перевезення в регіон, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50% кількості місць.

Раніше реалізація квитків в обсязі 100% була розпочата на такі поїзди: №7/8 Харків – Одеса – з 2 червня, №81/82 Харків – Новоолексіївка і №53/54 Дніпро – Одеса – з 17 червня, №91/92 Одеса – Костянтинівка – з 29 червня.

Всі пасажирські поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку до і після рейсу. Також посилена обробка постільної білизни під час прання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua