Україна заборонила ввезення залізничних вагонів із Росії


Україна заборонила ввезення залізничних вагонів із Росії

Кабінет міністрів заборонив ввезення на митну територію України залізничних вагонів, попередніми власниками яких були підприємства-резиденти Російської Федерації або вони були приписані до залізничної служби РФ.

Як повідомила прес-служба Мінінфраструктури, відповідне рішення було прийнято сьогодні, 15 липня, на засіданні уряду.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, постановою Кабміну від 30 грудня 2015 року №1147 вже введено заборону на ввезення на митну територію України залізничних вагонів, які були в користуванні, і ввозяться в митному режимі імпорту, що походять з Російської Федерації.

“Однак водночас з листопада минулого року юридичними особами-резидентами України було придбано 1165 вагонів, країною походження яких не була Російська Федерація. З них попереднім власником 608 вагонів були підприємства-резиденти Російської Федерації, а 15 вагонів були у власності підприємств-резидентів Російської Федерації з 2014 року.

Щоб такі рухомі склади теж підпадали під дію заборони, ми внесли відповідні зміни до постанови, яку сьогодні і підтримав уряд. Вдячний колегам за прийняте рішення”, – цитує прес-служба Криклія.

Згідно з новими змінами до постанови, які були розроблені Міністерством інфраструктури, передбачається встановлення заборони на ввезення на митну територію України вживаних залізничних вагонів імпорту і які ввозяться в митному режимі імпорту, серед залізничних адміністрацій приписки яких з 20 лютого 2014 року є або була залізнична адміністрація Російської Федерації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua