0 800 307 555
0 800 307 555

Україна заборонила ввезення залізничних вагонів із Росії


Україна заборонила ввезення залізничних вагонів із Росії

Кабінет міністрів заборонив ввезення на митну територію України залізничних вагонів, попередніми власниками яких були підприємства-резиденти Російської Федерації або вони були приписані до залізничної служби РФ.

Як повідомила прес-служба Мінінфраструктури, відповідне рішення було прийнято сьогодні, 15 липня, на засіданні уряду.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, постановою Кабміну від 30 грудня 2015 року №1147 вже введено заборону на ввезення на митну територію України залізничних вагонів, які були в користуванні, і ввозяться в митному режимі імпорту, що походять з Російської Федерації.

“Однак водночас з листопада минулого року юридичними особами-резидентами України було придбано 1165 вагонів, країною походження яких не була Російська Федерація. З них попереднім власником 608 вагонів були підприємства-резиденти Російської Федерації, а 15 вагонів були у власності підприємств-резидентів Російської Федерації з 2014 року.

Щоб такі рухомі склади теж підпадали під дію заборони, ми внесли відповідні зміни до постанови, яку сьогодні і підтримав уряд. Вдячний колегам за прийняте рішення”, – цитує прес-служба Криклія.

Згідно з новими змінами до постанови, які були розроблені Міністерством інфраструктури, передбачається встановлення заборони на ввезення на митну територію України вживаних залізничних вагонів імпорту і які ввозяться в митному режимі імпорту, серед залізничних адміністрацій приписки яких з 20 лютого 2014 року є або була залізнична адміністрація Російської Федерації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua