0 800 307 555
0 800 307 555

Проєкт Генплану Києва передбачає розвиток столичного вузла залізничного транспорту


Проєкт Генплану Києва передбачає розвиток столичного вузла залізничного транспорту

Проєкт Генерального плану Києва передбачає спорудження зовнішнього залізничного обходу від Ніжинського до Коростенського напрямку для пропуску транзитних вантажних потоків, якими наразі перенасичений столичний вузол залізничного транспорту.

Як повідомила пресслужба Київської міськдержадміністрації з посиланням на комунальну організацію “Київгенплан” в середу, серед основних заходів розвитку залізничного вузла намічено:

- будівництво залізничної розв’язки в різних рівнях в районі зупинного пункту “Лівий Берег”;

- спорудження додаткових головних шляхів на ділянках: Київ-Деміївський – Дарниця, Жуляни-Глеваха, Київ-Миронівка;

- закриття 66 малодіяльних під’їзних шляхів на 10 вантажних станціях;

- створення трьох транспортно-складських комплексів: в районі с. Кожухівка Васильківського району, с. Калинівка Броварського району, м. Українка в комплексі з новими вантажними районами річкового порту;

- закриття вантажних станцій і дворів “Київ-Товарний”, “Київ-Дніпровський”, вантажного двору “Київ-Почайна”, вантажної роботи на ст. “Київ-Пасажирський”, сортувальної роботи на ст. “Дарниця”.

Як повідомлялося, проєкт Генерального плану Києва також передбачає будівництво двох нових автовокзалів на виїздах з Києва, а також припинення експлуатації Центрального автовокзалу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua