Чистий прибуток JPMorgan впав на 51% через резервування $10 млрд під втрати через коронавірус


Чистий прибуток JPMorgan впав на 51% через резервування $10 млрд під втрати через коронавірус

Найбільший американський банк за розміром активів J. P. Morgan Chase & Co. скоротив чистий прибуток на 51% у другому кварталі 2020 року, проте показник перевершив очікування ринку, в результаті чого акції банку зросли.

Як повідомляється в прес-релізі банку, його чистий прибуток у квітні-червні склав $4,687 млрд, або $1,38 в розрахунку на акцію, в порівнянні з $9,652 млрд, або $2,82 на акцію, отриманими за аналогічний період роком раніше. Аналітики, опитані FactSet, в середньому прогнозували показник на рівні $1,15 на акцію.

Виручка підвищилася на 15%, до $33,817 млрд.

Чистий процентний дохід банку знизився в минулому кварталі на 4%, до $13,85 млрд, трохи не дотягнувши до консенсус-прогнозу на рівні $13,96 млрд. Непроцентний дохід зріс на 33%, до $19,9 млрд, перевищивши прогноз на рівні $15,74 млрд.

Резерви JPMorgan на покриття можливих збитків за кредитами в минулому кварталі збільшилися на $9,3 млрд щодо того ж періоду попереднього року і досягли $10,5 млрд. Це пояснюється подальшим погіршенням ситуації і зростаючою невизначеністю щодо перспектив економіки у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19.

Виручка роздрібного підрозділу (CCB) JPMorgan у другому кварталі скоротилася на 26%, до $5,107 млрд, напрямок корпоративного та інвестиційного банківського обслуговування (CIB) збільшив доходи на 16%, до $16,352 млрд, виручка підрозділу банківського обслуговування комерційних підприємств (CB) зросла на 5%, до $2,392 млрд, доходи підрозділу з управління активами і приватними капіталами (AWM) підвищилися на 1%, до $3,610 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua