430
"СЕТАМ" продав заарештованих літаків на 2,6 мільйона через борги із зарплати
— Казна та Політика
Державна виконавча служба продала на електронних торгах OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Мін’юсту) 20 заарештованих літаків на загальну суму 2,6 млн грн.
Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.
“Заарештовані літаки були виставлені на аукціон через борги авіапідприємства, в тому числі, і по заробітній платі. З молотка пішли “кукурудзники”, легкомоторні і реактивні повітряні судна. Приріст ціни в процесі конкуренції на торгах склав з 13,4% до 22,8%. Додатково отримано 782 349 грн”, – йдеться в повідомленні.
Як йдеться на сайті “СЕТАМ”, повітряні судна PZL-104 “Вільга 35А”, АН – 2Т і реактивні Л-29 були виставлені за борги авіапідприємства в розмірі 2,2 млн грн, з яких 1,6 млн грн – борг із зарплати.
“Виручені кошти дозволять повністю розрахуватися з працівниками по зарплаті. Решта піде на погашення інших фінансових зобов’язань боржника”, – заявив гендиректор ДП “СЕТАМ” Олександр Мамро.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною