Рожкова сподівається на збереження нинішньої команди і систему колегіального прийняття рішень


Рожкова сподівається на збереження нинішньої команди і систему колегіального прийняття рішень

Правління Національного банку України продовжує повноцінно функціонувати для збереження макроекономічної і фінансової стабільності і очікує призначення нового голови, повідомила в.о. голови НБУ Катерина Рожкова в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Не можна взяти і поставити роботу НБУ на паузу – занадто багато від НБУ залежить (…) Сподіваюся, новий голова захоче зберегти нашу команду, враховуючи, що у нас є чинні контракти і безліч реформ у різних напрямках, які в процесі реалізації”, – сказала вона.

Рожкова також зазначила, що не можна переоцінювати роль однієї людини в НБУ, навіть якщо це голова.

“Нацбанк вже не той, що був років шість тому. Сьогодні система колегіального прийняття рішень в НБУ настільки міцна, що окремі персоналії вже не зможуть управляти центральним банком в ручному режимі. Це просто неможливо”, – підкреслила в.о. голови.

Як повідомлялося, голова Нацбанку Яків Смолій 1 липня подав заяву про відставку через політичний тиск, яку прийняв президент і 3 липня задовольнила Верховна Рада.

До призначення нового голови виконувачем його обов’язків є перший заступник голови НБУ Рожкова. Правління крім неї включає ще чотирьох заступників, у одного з яких – Олега Чурія – 10 липня цього року закінчився термін повноважень, а рада Нацбанку відмовилася затвердити подання Смолія на затвердження Чурія на новий термін. Відповідно до закону про НБУ, заступник голови центробанку, термін повноважень якого закінчився, обіймає посаду до вступу на неї нового заступника голови, кандидатуру якого буде подавати вже новий голова центробанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua