Робота з видом на Карибське море: Барбадос готує нову візу для віддалених працівників


Робота з видом на Карибське море: Барбадос готує нову візу для віддалених працівників

Уряд Барбадосу планує запустити нову візу на 12 місяців для віддалених працівників, адже через епідемію коронавірусу люди не прив’язані до офісів.

Про це повідомляє The Insider.

Прем’єр-міністерка країни Міа Моттлі назвала нову візу «барбадоським привітанням». Моттлі вважає, що в Барбадосі люди «зможуть працювати електронно, не повертаючись до інших країн».

За її словами, наразі короткострокові подорожі багатьом не до вподоби через обмеження, які постійно змінюються, натомість річне перебування на острові зробить подорож більш бажаною. Таким чином у країні намагаються відродити туризм.

Читайте також: Тренди ринку праці: яку роботу найчастіше шукали українці

Поки уряд допрацьовує деталі щодо цієї візи. Наразі невідомо, коли її запустять.

Водночас з 12 липня Барбадос відновлює міжнародне авіасполучення. Туристам із країн з високим рівнем ризику (понад 10 000 нових випадків за останні сім днів) потрібно пройти тест на COVID-19 за 72 години перед від’їздом. Мандрівникам із країн із низьким рівнем ризику (менше за 100 випадків за тиждень) можуть пройти тест за тиждень до вильоту.

Також туристи можуть зробити тест і на острові, але тоді доведеться власним коштом самоізолюватися до отримання результатів. У разі, якщо результат виявиться позитивним, туристів ізолюють, де за ними «будуть спостерігати представники Міністерства охорони здоров’я».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua