0 800 307 555
0 800 307 555

Експерти не відкидають підвищення цін на нафту до 150 доларів


Експерти не відкидають підвищення цін на нафту до 150 доларів

Інвестори та аналітики прогнозують можливе зростання цін на нафту до 150 доларів за барель на тлі браку інвестицій в галузь.

Деякі з експертів вважають, що спад на ринку призведе до змін, які підготують ґрунт для чергового буму: різке скорочення капіталовкладень нафтогазових компаній може повернути ціни на нафту вище 100 за барель.

“Фінансовий тиск буде величезним. Деяким виробникам буде дійсно важко здійснювати видобуток, – сказав головний інвестиційний директор хедж-фонду Northern Trace Capital Тревор Вудс. – Ціни на нафту можуть легко злетіти до 150 доларів за барель до 2025 року”.

Інші експерти вважають, що попит на нафту, що різко скоротився в умовах пандемії, довго не зможе відновитися до докризових рівнів, що буде утримувати низькі ціни на нафту.

Більшість аналітиків сходяться на думці про те, що в довгостроковій перспективі ціни на нафту будуть рухатися до рівня, при якому виробники отримуватимуть прибутки, добуваючи рівно стільки, скільки потрібно для задоволення попиту на нафту.

Ціна нафти WTI впала до мінус 37,63 долара за барель 20 квітня, після чого ринок перейшов до зростання завдяки поступовому відновленню економічної активності в Китаї, а також скороченню видобутку країнами ОПЕК+.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua