0 800 307 555
0 800 307 555

Південмаш виготовить 5 тисяч електробусів спільно з південнокорейською компанією


Південмаш виготовить 5 тисяч електробусів спільно з південнокорейською компанією

ДП «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова” вироблятиме електробуси спільно з південнокорейською компанією Caris.

Про це повідомила прес-служба підприємства в Facebook.

“Державне космічне агентство України, “Південмаш” і південнокорейська компанія Caris підписали меморандум про співпрацю з виробництва 5000 електробусів і 7800 зарядних станцій. Угода передбачає підписання договорів на суму 23 млрд гривень зі строками виконання до 2023 року”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що багатопрофільна група Caris вже веде проекти з розвитку дорожньої інфраструктури в Україні.

“Ми дуже раді продовженню співпраці з Україною. Меморандум формалізує наміри щодо розширення колаборації з українськими державними підприємствами в секторі великого машинобудування”, – сказав голова правління Caris Ю Чхоль.

Сторони прийняли програму спільних дій щодо локалізації виробництва електробусів і зарядних станцій, обміну ліцензійними угодами і технологіями, запланували спільну участь у виставках, обговорили можливості і потенціал експорту електробусів у Європу.

“Південмаш” довгий час був недостатньо завантажений і перебував у тяжкому економічному становищі, але зміг повністю зберегти працездатність і ефективність машинобудівного підприємства. Співпраця з Caris дозволить не тільки фінансово оздоровити підприємство, а й зберегти науково-технічний потенціал, відродити цивільне велике машинобудування, яке багато років залишалося одним з ключових напрямків діяльності заводу”, – підкреслив генеральний директор “Південмашу” Сергій Войт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua