Авіакомпанії не відповідають за відмову у в’їзді до країн - Державіаслужба


Авіакомпанії не відповідають за відмову у в’їзді до країн - Державіаслужба

Згідно з авіаційними правилами авіакомпанії не відповідають за відмову пасажирові у в’їзді до країни, а про всі необхідні для в’їзду документи мають подбати самі пасажири.

Про це повідомляє Державна авіаційна служба України.

“Авіакомпанія не відповідає за відмову пасажиру у в’їзді до країни (пунктів призначення, транзиту) та має право відмовити в перевезенні пасажиру, який не виконав застосовуваних законів або документи якого не оформлено належним чином”, – зазначили у відомстві.

Відпустка 2020: в яких країнах чекають на українців

Хоча з 15 червня цього року Україна відновила міжнародне авіасполучення, але при цьому значна кількість країн світу, у тому числі країни Європейського Союзу, залишаються закритими для туристичних поїздок українців.

Що треба знати пасажиру:

  • пасажир відповідає за одержання всіх необхідних для подорожі документів, зокрема віз, дозволів, довідок тощо;
  • відповідальність за виконання вимог законодавства щодо виїзду, в’їзду, транзиту країни відправлення, прибуття та транзиту також на пасажирах;
  • пасажир повинен на вимогу авіакомпанії або державних органів сплатити відповідний тариф за перевезення у зворотному напрямку, якщо від нього вимагатиметься повернутися у місце відправлення через відмову країни прямування прийняти такого пасажира;
  • авіакомпанія має право не повертати суми, сплачені пасажиром за здійснене повітряне перевезення до місця, де було відмовлено пасажиру у в’їзді або місця депортації.

Довідка Finance.ua:

  • Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн «червоної зони» за показниками захворюваності на COVID-19.
  • Кабмін дозволив припиняти режим самоізоляції або обсервації тим, хто в’їжджає на територію України з країн «червоної зони» за умови, якщо вони зроблять тест на COVID-19 методом ПЛР після перетину державного кордону і матимуть негативний результат.
  • В’їзд із країн «зеленої зони» відбувається без обмежень. Іноземним громадянам для в’їзду необхідний страховий поліс, який покриває витрати на COVID-19 та обсервацію.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua