0 800 307 555
0 800 307 555

Apple обіцяє підтримку Thunderbolt в своїх нових комп'ютерах Mac на базі чіпів ARM


Apple обіцяє підтримку Thunderbolt в своїх нових комп'ютерах Mac на базі чіпів ARM

Компанія Apple вирішила відмовитися від використання процесорів Intel і перейти на чіпи ARM власної розробки. Разом з тим, навіть незважаючи на відсутність процесорів Intel, Apple обіцяє і далі підтримувати підключення Intel Thunderbolt USB-C в нових комп’ютерах на базі власних чіпів.

«Понад десять років тому Apple об’єдналася з Intel з метою проектування та розробки Thunderbolt, і сьогодні наші клієнти насолоджуються швидкістю і гнучкістю, які вона дає кожному Mac. Ми, як і раніше, є прихильниками майбутнього Thunderbolt і будемо підтримувати його в Mac з чіпами Apple», – заявив представник Apple.

Однак варто зазначити, що, незважаючи на тривалу співпрацю, Apple все ще не запропонувала підтримку інтерфейсу Thunderbolt в якихось своїх продуктах, крім комп’ютерів Mac з процесорами Intel. Зокрема, планшет iPad Pro на базі власного процесора ARM відрізняється наявністю звичайного порту USB-C, а не роз’єму Thunderbolt 3. У комплекті розробника Apple для ARM також пропонуються тільки стандартні порти USB-C.

Очікується, що Apple випустить свої перші комп’ютери Mac на базі ARM-процесорів до кінця 2020 року. Компанія планує повністю перевести лінійку своїх продуктів на власні чіпи протягом 2 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua