Єрмак домовився зі Світовим банком про виділення Україні $350 мільйонів


Єрмак домовився зі Світовим банком про виділення Україні $350 мільйонів

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з віце-президентом Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Ганною Б’єрде.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Президента.

Сторони обговорили надання Україні 350 мільйонів доларів США в рамках «Першої позики на політику розвитку в сфері економічного відновлення». Цей кредит буде спрямований на підтримку реформ, які є критично важливими для економічного відновлення, і повинні допомогти Україні пом’якшити наслідки пандемії COVID-19.

Андрій Єрмак і Анна Б’єрде обговорили прогрес земельної реформи в Україні, а також реформу корпоративного управління. Окремо співрозмовники зупинилися на заходах, необхідних для забезпечення макроекономічної стабільності.

Світовий банк попередив, що в цьому році ситуація, що склалася, може призвести до крайньої зубожіння від 40 до 60 мільйонів осіб, причому Африка на південь від Сахари постраждає найбільше, за нею йде Південна Азія, а Міжнародна організація праці очікує, що еквівалент втрачених робочих місць складе 195 мільйонів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua