Користувачі Microsoft з 62 країн стали жертвами фішингу


Користувачі Microsoft з 62 країн стали жертвами фішингу

Користувачі Microsoft стали жертвами масштабної фішингової кампанії, під час якої були здійснені шкідливі розсилки в 62 країнах.

Про це повідомляється в блозі Microsoft. У Microsoft порівняли масштаб атаки з пандемією. Зловмисники націлилися на лідерів бізнесу в різних галузях, намагаючись зламати облікові записи, вкрасти інформацію і перенаправити електронні перекази.

За один тиждень мільйони користувачів Microsoft Office 365 були піддані атакам хакерів. Фішингові атаки виконувалися хакерами, які видавали себе за роботодавців та інших довірених відправників в електронних листах, відправлених користувачам Office 365. У повідомленнях містилися вкладення, які під час кліку на них пропонували користувачам надати доступ до веб-додатку.

Додатки були фейковими і надавали кіберзлочинцям доступ до облікових записів користувачів Office 365. “Злочинці намагалися отримати доступ до електронної пошти клієнта, списків контактів, конфіденційних документів та іншої цінної інформації”, – повідомили в Microsoft.

На початку хакерської кампанії вкладення мали заголовки, які відносяться до стандартних бізнес-термінів, таким як “Звіт за 4 квартал – 19 грудня”.

Однак нещодавно хакери відновили свої спроби фішингу, використовуючи імена вкладень, пов’язаних з пандемією, такі як “COVID-19 – Бонус”. Компанія Microsoft змогла порушити цю схему завдяки рішенню суду, яке дозволило отримати контроль над доменами, що використовувалися кіберзлочинцями, і запобігти подальшим кібератакам.

У червні 2020 року компанія Microsoft повідомила про намір закрити всі свої фізичні магазини в рамках нового підходу до роздрібної торгівлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua